kecy-témata týdne

upíři

15. srpna 2010 v 16:33 | Kiki
Každý si pod pojmem upíři vybaví něco jiného.Někdo si vybaví sexy upíra Edwarda Cullena z twilight,někdo si vybaví krvelačný stvoření jako je hrabě Dracula.Já si jako upíra představuji mrtvou osobu,špičaté delší špičáky,strach ze slunce,česneku či křesťanského kříže u věřících.Ale jak pozoruji většina si představuje upíry jako Edwarda.Neberu jim to,ale ví opravdu že "něco" jako Edward je upír?viděli nějakýho upíra? Kde vůbec vznikly fakty o upírech ?Někdo musel,někdo nejspíš viděl nějakého upíra,ale v dávější době.Ale jak mi víme že to byla pravda.Nevěřím na nějaký podmínky.

Nadruhou stranu proč si každý představuje upíra tak sexy?protože jsou neznámí a každej si je může představovat jak chce..

Toto téma je spíš k zamyšlení než o faktech. :)
dark-kikuska.blog.cz


Facebook

15. července 2010 v 23:51 | Dark-kiki
Myslím že stránku Facebook.com všichni dobře známe a takže bych jí ani nemusela nějak představovat.Facebook závislost většiny lidí.Ano i já tomu podlehla nerada ale podlehla.Začalo to tak že má kamarádka mi ukázala jednu hru na FB a začlo to.Nejdřív jsem facebook ani moc nechápala ale když jsem ho pochopila byla to ještě větší závislost.Můj první status,má první přidaná fotka(která je tam snad jen jedna i teď),mé první skupiny i mé první přátele.když jsem se poprvé přihlásila ve škole nikdo nevěděl co to je a k čemu to je.Teď už to má snad celá naše třída.

Fotky : Dříve se na FB dávali fotky z dovolené,ze srazů či podobně,ale teď mi lidé označují na fotkách kde vůbec nejsem.Ano to by mě ještě tolik nevadilo,ale když jsou to lidé který ani neznám a označí mě na fotce(spíše obrázky) "Jak jsem tě poznal ?" to mi už vážně leze krkem.Ano u lidí kteří mě znají ok v pohodě.Také mě celkem dost štve když tam člověk má fotku co by mělo označovat "pusinku" a ještě k tomu tam mají miliony fotek snad jen rozdíl v tom že mají pramínek vlasů před obličejem.

Skupiny : Skupiny tipu "tlačítko políbit na FB opravdu funguje" kde máš pozvat všechny své přátele a ona se ti ta aplikace spustí už ignoruji.Dříve jsem byla tak naivní že jsem to co o mě žádali abych to udělala doopravdy udělala,ale teď vím že je to pouhá blbost.

Ano i přes tyto (mé) neshody facebook opravdu miluji a považuji to za hodně dobře propracovanou stránku.T¨i kteří facebook ještě nemají bych radila založit ;) ale je velké nebezbečí,že se snatete závislými x).

Tento článek je spíše jak jsem k FB přišla a co na něm nemám ráda(spíše nesnáším) jinak facebook.com naprosto miluji x3

http://dark-kikuska.blog.cz/


 
 

Reklama